Okenný sušiak Linnen , záhradka Blumen

Nachádzate sa tu

Okenný sušiak Linen

Okenné sušiaky a predokenné záhradky

Sušenie prádla v domácnosti na rozkladacích sušiakoch hlavne v zimnom období  vytvára nadmernú vlhkosť  vo vnútornom priestore, čím dochádza k zrážaniu vodných pár na stenách a sklách okien. Aj to je príčinou vzniku nebezpečných , zdraviu škodlivých plesní. Tento problém čiastočne  vyriešime vonkajčím okenným sušiakom.

Okenný sušiak LINEN je vyrobený z hliníkových profilov, ktoré sú spájané pod uhlom galvanicky upravenými skrutkami. Ľahká ale veľmi pevná konštrukcia ramien je ukončená rozpernou rúrkou upravenou na rozmer  okna, až do šírky 2400mm. 

Sušiak je po montáži naklonený k oknu, čo umožní lepší prístup k piatim šnúram pre vešanie prádla. Ramená sú dĺžky 750mm a kotvia sa na bočné ostenie , aj zateplených obytných domov.

Súčasťou dodávky sú kotviace skrutky, hmoždinky a kvalitná polyamidová šnúra hr.3mm so silonovým lankom a ukončovacími svorkami.

Predokenná záhradka BLUMEN jednoduchá pevná konštrukcia v modernom dizajne.  Kotví sa na bočné ostenie. Okennú záhradku dodávame na mieru a jej montáž je veľmi jednoduchá.

Okenné sušiaky a záhradky sú vyrobené z hliníkových profilov galvanicky upravených eloxovaním a práškovou metalurgiou v striebornej a bielej farbe.