Služby

Nachádzate sa tu

Servis okien a dverí.   

Vykonávame havarijný servis okien a dverí.
Opravujeme všetky typy okien a dverí ,plastové  , hliníkové , eurookná .Po dohode a technickom návrhu presklíme , prekováme , pretesníme Vaše okná a dvere v čo najkratšom čase.Opravujeme žalúzie a sieťky proti hmyzu , prípadne dodáme nové.
 

Upratovacie práce

Upratovacie služby pre domácnosti a kancelárie vykonávame pravidelne podľa dohody s klientom , a však najmenej 1x do týždňa , minimálne 3 hodiny pre jeden vstup.   Vážime si dôveru našich klientov a dbáme na to , aby sme uchránili ich  majetok  pred vytopením , požiarom , krádežou a inými škodami. Naši zamestnanci prešli prísnym výberom a pre upratovacie práce u klientov im plne dôverujeme.
Jednorazové upratovanie vykonávame po dohode zo zákazníkom na mieste.

 

Hliníkové zábradlie

Montujeme a dodávame hliníkové zábradlia podľa konkrétnych požiadaviek klientov . Zábradlie odmeriame , navrhneme , namontujeme. Ak ste si zakúpili zábradlie a nemá ho kto namontovať , tak sme tu pre Vás. Montujeme a dodávame hliníkové zábradlie v prevedení INOX , Zábradlie si môžete vybrať v hranatom prevedení , alebo okrúhlom  a taktiež presklené . Dodávame aj štýlové zábradlie s dreveným madlom vo farbe interiéru.
 
Okenný sušiak , záhradka
 
Dodávame a montujeme hliníkové okenné sušiaky a predokenné záhradky. Všetky výrobky sú robené na mieru pre každé okno. V ponuke máme dve farebné vyhotovenia a to v bielej a striebornej farbe.